loader image

Historia

Historia

Marzenie o pewnym obrazie

Historia Rotundy Dynasy zaczyna się od marzenia o pewnym obrazie.

 

STWORZONE DLA SZTUKI

Przestrzeń jest oddechem sztuki

Frank Lloyd Wright 

Rotunda Dynasy

Na granicy dwóch światów, modnego Powiśla i zabytkowego Starego Miasta, Marvipol Prestige wskrzesza historyczne mury i realizuje  inwestycję – ROTUNDĘ DYNASY.

Otoczone starodrzewiem Parku Kazimierzowskiego wyjątkowe apartamenty zostały zaprojektowane tak, by cieszyć koneserów piękna i miłośników życia w harmonii z naturą.

Pracując nad projektem Rotundy architekci, starali się przede wszystkim nawiązać do charakteru okolicznej zabudowy, przywołując czasy świetności przedwojennych Dynasów.

Apartamenty

23

Wysokość

3 m

Antresole

3 - 6 m

Schowki

21

[architektura]

Rotunda Dynasy wypełniona będzie licznymi udogodnieniami zapewniającymi komfort życia na najwyższym poziomie. Jednym z nich będzie całodobowa recepcja z obsługą concierge. Przy holu główny znajdzie się  eleganckie foyer, oferujące swoją nietuzinkową przestrzeń na spotkania biznesowe czy towarzyskie, a na kondygnacji pierwszej w pełni wyposażona, klimatyzowana siłownia

Każdy apartament  zostanie wyposażony w inteligentny system do zarządzania z możliwością sterowania klimatyzacją, oświetleniem i innymi mediami za pomocą smartfonu z każdego miejsca na ziemi. W budynku zaprojektowano również wewnętrzną stację uzdatniania wody.
Ewenementem przy tak kameralnej inwestycji są aż dwie kondygnacje podziemnego parkingu. Do apartamentów przypisane zostaną po dwa miejsca postojowe, z których jedno posiadać będzie punkt zasilania do ładowania samochodów elektrycznych

Foyer
Portal wejściowy do apartamentu
Hol windowy
decor-vertical

Eleganckie przestrzenie

Recepcja
Hol windowy

Zobacz więcej wizualizacji

STWORZONE DLA PIĘKNA

Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna

Witruwiusz

Apartamenty

Rotunda Dynasy to przestrzeń z duszą i historią, zaprojektowana dla osób ceniących piękno, niebanalną architekturę i szlachetne materiały. Unikatowy budynek pomieści tylko 23 apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach. Każdy z nich jedyny w swoim rodzaju, z możliwością zupełnie dowolnego zaaranżowania przestrzeni według indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli.

Odbiciem wysokiej konstrukcji pomieszczeń są duże panoramiczne okna bez podziału o wysokości niemal 3 metrów z wyjściem na przestronne loggie czy ogród.

Na szczególną uwagę zasługują apartamenty znajdujące się na pierwszej kondygnacji z imponującymi ogrodami o powierzchni ponad 180 metrów kwadratowych.

[apartamenty]

Unikalna lokalizacja

W unikalnej lokalizacji Parku Kazimierzowskiego, przy ulicy Dynasy – właśnie tu powstaje  apartamentowiec . To samo serce Powiśla, które dzięki postępującej rewitalizacji, wyrasta na najbardziej pożądane miejsce do życia w Warszawie.

Nowoczesny budynek Rotundy Dynasy został stworzony dla koneserów piękna i miłośników życia w harmonii z naturą.  Otoczenia starodrzewia pozwoli przyszłym mieszkańcom odetchnąć od uroków wielkomiejskiego życia, które jednocześnie, dzięki wyjątkowemu sąsiedztwu, będą zawsze na wyciągnięcie ręki.

[lokalizacja]
[mapka]

Zostań właścicielem jednego z apartamentów

Wypełnij poniższy formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie indywidualną i spersonalizowaną ofertę.

  Informacje personalne
  * Zgody obowiązkowe

  Informacje dodatkowe

  Poniżej możesz wskazać elementy, które ułatwią nam spotkanie, a my dostosujemy się do Twoich preferencji.


  Preferowana data i godzina spotkania

  Dzień

  Miesiąc

  Godzina


  Obecność architekta na spotkaniu


  Odbiór samochodem

  Masz inne życzenia? Napisz o tym poniżej.